Butterfly - pražské panorama


butterfly

KARLÍN – VÝBORNÁ KANCELÁŘSKÁ LOKALITA

Butterfly - letecký snímek

Díky dokonalé kombinaci těsné blízkosti centra města, okolní občanské vybavenosti a výborné dostupnosti je BUTTERFLY ideální volbou.

Karlínský BUTTERFLY má řadu výhod, jeho poloha však patří k té největší. Blízkost centra města (pouhé 2 zastávky metrem nebo 5 minut autem) a genius locci připomínající SoHo v New Yorku činí z této čtvrti skutečně vyhledávanou moderní lokalitu. Jedná se o životem kypící místo, avšak stranou ruchu a shonu centra města.

Mnoho mezinárodních i úspěšných českých společností si vybralo Karlín jako místo pro své podnikání. Karlín je dobře dostupný autem i veřejnou dopravou. Naleznete tu veškerou občanskou vybavenost, obchody a služby. Je to zkrátka ideální místo k podnikání.

 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - pražské panoramaopen right
CS EN