Karlín žije
13.1.2017

VELTLIN: Na cestě za kvalitním vínem

VELTLIN interiér

Pokud v množství pražských druhořadých vináren hledáte skutečnou kvalitu, zastavte se ve vinném baru VELTLIN. Najdete ho v Křižíkově ulici v těsném sousedství Lyčkova náměstí.

Přivítá vás zajímavý, světlý prostor, který v duchu minimalismu kombinuje retro nábytek s moderními designovými prvky. Celou místnost vyplňují menší stolky s klasickými židlemi z ohýbaného dřeva doplněné už jen barem a dominantou podniku – vinotékou rozprostírající se přes celou stěnu. Podle ní je už na první pohled jasné, že zde půjde hlavně o samotné víno. V létě bývá stávající posezení rozšířené o zahrádku, po celý rok je pak otevřený místní sklep, kde se konají různé akce ze světa kvalitního vína.

Sortiment tvoří výhradně autentické víno, vyrobené tradičními metodami bez použití chemie a dalších látek, které se dnes k jeho vylepšení běžně používají. Z vinařů splňujících tato kritéria sem dodává celá řada; největší zastoupení mají ti Rakouští, ale naleznete zde i nejlepší Moravská vína, doplněná o kvalitní lahve z celé bývalé Habsburské monarchie.

Každý den můžete ochutnávat z několika otevřených lahví v cenách od cca 60 do 150 Kč za deci. Samozřejmostí je i možnost koupit si víno s sebou, využít širších služeb společnosti VELTLIN a lahvinku si objednat přes e-shop nebo se rovnou domluvit na zásobení vaší firemní akce. Ve VELTLINU se opravdu vyznají a víno je baví, proto počítejte s tím, že kromě samotného nápoje vždy odejdete i s příběhem, který se k němu nebo k dané vinici váže.

Společnost VELTLIN založil už před 8 lety básník a vinař Bogdan Trojak, člen sdružení Autentisté, spojujícího moravské vinaře vyznávající tradiční výrobní postupy. Jejich hlavní základnou v Praze je právě Trojakův karlínský vinný bar.

Na cestu za dobrými víny se můžete vydat vždy od pondělí do soboty mezi 17. a 23. hodinou.

VELTLIN interiér
VELTLIN interiér
VELTLIN interiér
VELTLIN výklad o víně
VELTLIN: Na cestě za kvalitním vínem
cedulka na budově, v níž VELTLIN najdete
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN