Karlín žije
10.2.2017

Valentýnské rande v Karlíně: 5 zastavení, která vám pomohou k dokonalosti

ilustrační foto

„Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe než se sebou samým.“ – Henri-Frédéric Amiel

Srdíčka se na nás z výloh usmívají už minimálně týden a na každém rohu potkáváme nabídky na výjimečně stráveného Valentýna. Jste připravení? Jestli vám letos došla inspirace, držte se našeho valentýnského plánu. Mysleli jsme na všechno.

1)     Bez květiny ani ránu

Přijít na dostaveníčko s kytkou je klasika, která nezklame. Kdo neví, jaké květy má jeho drahá polovička nejradši, může si nechat poradit v květinářství Gerbera na adrese Sokolovská 49. Budou-li mít vyprodáno, nepanikařte. Přejděte jen pár metrů dál směrem k Invalidovně a zkuste štěstí v květinářství Černý Tulipán (Sokolovská 73).

2)     Kam pro dárek

Pořád platí, že skvělý dárek koupíte na místech, jež jsme vám doporučovali v článku 3 tipy na originální vánoční dárek z Karlína. Na Valentýna ale přidáme ještě tip na dárek pro dámy, který podtrhne ženskou krásu. Pořídíte ho po cestě pro květiny, takže si ani moc nezajdete. Do ulice Sokolovská se totiž vejdou hned tři zlatnictví: Janka, Benet Gold a výdejní místo obchodu Šperky.cz. U stanice metra Křižíkova pak najdete zlatnictví Diamant.

3)     Ale nejprve na procházku

Než svůj doprovod vezmete na jídlo, postarejte se, aby mu pořádně vyhládlo. Před smluveným časem setkání nakupte, během přivítání – třeba u kostela – předejte květiny a pak společně vyrazte na romantickou procházku. Vždyť co je hezčího než tulit se k sobě, když je venku taková zima. Náš TIP: Projděte se k Národnímu památníku na Vítkově, odkud je nádherný výhled na světly rozzářenou Prahu. Trasu i s počtem metrů a časovým odhadem jsme vyznačili v přiložené mapce.

4)     Láska prochází žaludkem

Bez jídla to nepůjde. V Karlíně pro vás hned několik restaurací připravilo speciální valentýnské menu pro páry. Lahev sektu, vynikající jídlo, a hlavně dostatek času na předání dárku. Náš TIP: Restaurace MEZE vytvořila pro zamilované menu složené jen ze specialit šéfkuchaře. Tatarák z lososa, kuřecí steak supreme s řepovým pyré s créme fraiche. U každého chodu máte na výběr ze dvou jídel, čtyřchodové menu pro dva vás vyjde na 980 Kč, připlatíte-li si za sekt a jahody, pak na 1 402 Kč.

5)     Dezertem to nekončí

U dalšího programu hodně záleží na tom, jak dobře už se znáte. Na prvním rande doporučujeme skočit do kina Atlas na novinku Padesát odstínů temnoty. Romantický film s erotickým nádechem by mohl bavit nejen dámy… Párům v důvěrném vztahu zase doporučujeme okořenit si večer masáží pro dva. Masáže Karlín na Sokolovské 5 vám za necelých 1 200 Kč věnují celou hodinu relaxování.

Plán valentýnského rande v Karlíně
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN