Karlín žije
2.2.2017

Restaurant MEZE: ideální místo pro jednání s důležitým klientem

Restaurant MEZE - exteriér

Chcete-li se opravdu dobře najíst, slyšet při tom vlastního slova a dopřát si i trochu té okázalosti, doporučujeme vám navštívit MEZE. Ať už se chystáte na obchodní, nebo romantickou schůzku, budete jistě spokojení. Ale abychom seřadili naše dojmy pěkně popořádku…

Interiér kombinuje přírodní materiály s industriálními prvky, ale decentně – pořád zbývá spousta prostoru pro uvolněný nádech, žádné zbytečné „pracholapy“ tu nenajdete. Stropy jsou vysoké a okna nabízejí uklidňující výhled na Karlínské náměstí a kostel svatého Cyrila a Metoděje (podnik najdete na adrese Karlínské náměstí 6).

Během naší návštěvy nehrálo rádio, ale CD se songy od Justina Biebera. To abyste měli představu. Než nám servírka donesla večeři, popíjeli jsme u poslechu svařák, který by nejspíš také obsadil přední příčky hitparády. Už při psaní článku máme chuť opět si na něj skočit.

Objednali jsme si hovězí consommé z oháňky (silný hovězí vývar) a rizoto z rýže carnaroli s vepřovou panenkou a restovanými hřiby. Po prvotním zklamání z na pohled malých porcí jsme nakonec radostně vykřikovali: „To je to nejjemnější maso, co znám!“ Nejsme žádní gastro kritici, ale dodnes s podezřením přemýšlíme, jestli jsme se nenasytili částečně jídlem a částečně jen požitkem samotným. Ceny jsou zde vysoké, ale pocit vyhozených peněz se po odložení příboru rozhodně nedostavil.

Obsluze dáváme plusové body za úsměv, i když je fakt, že jsme zde povečeřeli mimo špičku, takže na práci měla klid. Pro pracovní večeři okolo šesté večerní je restaurace ideální, není v ní plno, dá se najíst v klidu a stranou od ostatních hostů. Můžete si sem zaskočit i na tzv. after lunch, oběd mezi 15. a 18. hodinou pro ty, kdo se o polední pauze najíst nestihli. V neděli vám MEZE připraví dokonce oblíbený americký brunch.

Při představě, jak sem vcházíte s hyperaktivními dětmi nebo s rozpustilým psem, musíme s úsměvem zakroutit hlavou. MEZE jsou místem pro klid, eleganci a dobrou kuchyni. Ve vytahaném svetru si mezi ostatními hosty budete nejspíš připadat celkem divně…

Restaurant MEZE - interiér
Opravdu jsme tam byli!
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN