Karlín žije
15.3.2017

Restaurace Globus je ideální pro firemní večírek v Karlíně

ilustrační foto

Na rohu ulic Březinova a Křižíkova najdete místo vhodné pro seriózní oběd nebo večeři, která se může protáhnout do volné večerní zábavy. Doporučujeme zavítat sem, až budete shánět pastvu pro oči.

Kuchaři v Globusu si potrpí na dokonalé servírování. Na vzhledu jídla si dávají záležet. Hamburger podávaný na dřevěném prkýnku s drátěným košíčkem hranolek vypadá jako z časopisu. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet i místní nakládaný hermelín. Každý pracovní den tu mají obědová menu a hlavní jídlo vás okolo poledne vyjde zhruba na 120 korun. Nabídka v jídelním lístku už je dražší, za steaky tu dáte i 250 korun.

Restaurace je rozdělená na dvě podlaží. Interiér má jednoduchý, zato stylový – drží se glóbusu, svého motivu. Hned při vstupu si všimnete brány se železným glóbem a na stěně podél schodů vedoucích do sklepních prostor je podsvícená mapa světa. Každé podlaží má vlastní obsluhu, číšníci jsou tu milí, ochotní a rychlí. Obědové menu i jídelní lístek dostanete jak v patře, tak v přízemí. Přestože jsme zde byli v čase večerní špičky, nestalo se nám, že bychom měli prázdné poháry.

V nekuřáckém přízemí jsou stoly pro čtyři, šest nebo víc lidí, takže kdybyste s sebou chtěli vzít celý svůj pracovní tým, není problém. Kuřácké podzemní prostory se hodí spíš na přátelské posezení u piva než na pracovní oběd. Je v nich několik boxů a barové stoly pro větší skupinky lidí. Nepřítomnost oken přispívá k večerní a komorní atmosféře. Nebojte, ventilace tu funguje skvěle, rozhodně nejde o žádné zakouřené doupě. A když vás dožene párty nálada třeba ve středu po práci, Globus vás nenechá na holičkách – každý den tu mají otevřeno až do třetí hodiny ranní.

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN