Karlín žije
28.3.2017

Pozor, abyste v Karlíně nepřehlédli Nenápadné bistro

ilustrační foto

Na tenhle podnik jsme narazili úplnou náhodou ve fázi urgentního hladu po cestě z Karlínského náměstí na Florenc. Tak zoufale jsme hledali nějakou dobrou rychlovku, že jsme už málem olizovali omítky. Jen díky tomu jsme zaregistrovali malinkaté, ale sympatické bistro.

Zvenku je opravdu nenápadné, ale zdejší bagely jsou velmi výrazné – chuťově, samozřejmě. Na doporučení obsluhy jsme si dali ten s grilovanou zeleninou, prý si ho všichni moc chválí. Asi víme proč – zeleniny je v něm hromada, zahrnuje i povedený lilek (to je podle nás spíš výjimka) a je namazaný báječným bazalkovým pestem.

Nabídka se tu mění. Najdete ji vypsanou na webu, přímo v bistru a na ceduli na chodníku. Co přibylo nového nebo jaká je polévka dne, se dočtete i na Facebooku.

Na Karlíně nás baví, že tu nové podniky rostou jako houby po dešti. A jak už to bývá, každý se ze začátku velmi snaží. Ani Nenápadné bistro není výjimkou – paní, která nás obsluhovala, byla opravdu velmi milá. A tak nám ani nevadilo, že spolu s ostatními hosty sedíme u malých stolečků jako slepice na jedné lavici s výhledem na prodejní pult. Nebo spíš jako holubi – na slepice by ta lavice byla příliš vysoko. Trošku jsme měli problém vyškrábat se nahoru.

Abychom naše vyprávění nezakončili negativně, přidáváme ještě jedno velké plus: voda z kohoutku tady nebyla něčím, o co jsme bychom si museli říct. Tu možnost jsme dostali hned, jakmile jsme z úst vypustili „vodu, prosím“.

Nenápadné bistro - interiér
Nenápadné bistro - nabídka
Nenápadné bistro - nabídka
Nenápadné bistro - nabídka
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN