Karlín žije
21.3.2017

Pikantní a rychlý zážitek v Karlíně: zkuste oběd v Red Hot Chilli

ilustrační foto

Jestli máte čas jen na rychlý oběd, ale nechcete se odbýt párkem v rohlíku, neprohloupíte, když navštívíte asijské bistro Red Hot Chilli.

Malinký podnik najdete na adrese Křižíkova 67. Červenou vývěsku se žlutým nápisem Red Hot Chilli v asijském stylu nemůžete minout. Specializuje se na vietnamskou a thajskou kuchyni a jde mu to výborně.

Menu sestává z 25 jídel. Pokud zvolíte jakékoli bún chả nebo nộm gà, nezalitujete. Ovšem z toho, co jsme vyzkoušeli my, nás nejvíc oslovily thai curry a jarní závitky s krevetami a rybí omáčkou. Ceny rozhodně nejsou vysoké, najíte se tu za 100 až 150 korun za hlavní jídlo.

V přední místnosti bistra se usadí 15 až 20 lidí, v zadní asi jen deset. Restaurace je tedy prakticky neustále nacpaná, ale to vlastně vůbec nevadí, protože obsluha opravdu rychle kmitá a většina zákazníků stejně postojí – berou si jídlo s sebou do kanceláře. V létě se dá sednout ještě na terásku a užívat si cvrkot v Křižíkově ulici.

Nám se tu vždy líbilo, nicméně radši upozorňujeme, že dveře kuchyně bývají často otevřené a do zadní místnosti se dostávají všechny výpary. Po půlhodince budete nejspíš i vy vonět jako jedna velká vietnamská specialita.

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN