Karlín žije
14.8.2017

Nové provozovny v Karlíně

V moderním prostředí Karlína každým rokem vyrostou nové obchody, showroomy, kanceláře i restaurace. Jaké novinky bychom si neměli nechat ujít tentokrát? Na svoje si přijdou milovníci designu, architektury, dobrého jídla i pití. Ať už v Karlíně bydlíte, pracujete nebo tam jen rádi zajdete na procházku, tahle místa byste rozhodně neměli minout.

Showroom Soukup Experience

V nově otevřeném showroomu se bude líbit samotným architektům a designérům, ale i lidem, kteří vyhledávají nové trendy v interiérech a obecně bydlení. Na adrese Šaldova 425/12 si můžete od pondělí do soboty prohlédnout využití obkladů a dlažeb, koupelen, podlah i dveří v praxi a kromě toho se tu pořádají i různé eventy.

 Showroom Vladan Běhal Design

Jen o kousek dál v Šaldově ulici 1A byl v minulém roce otevřen showroom s autorským nábytkem. V atypickém industriálním prostoru se seznámíte s pracemi Vladana Běhala, které vznikají v jeho dílně v Olomouci, ale také s výrobky zahraničních designérů.

Coworkingové centrum WorkLounge

Ultra moderní kancelářské prostory pro start-upy vznikly na konci roku 2016 v multifunkčním Fóru Karlín. Poskytovatel se nechal inspirovat známým americkým coworkingem WeWork a start-upům nabízí několik možností členství, sdílené služby, designovou lobby i společnou recepci.

Buvette – Coffee Kitchen Wine

Stylová česko-francouzská kavárna-bistro Buvette byla otevřena letos na jaře. Nachází se na Křižíkově 275/11 a specializuje se na masová jídla, sendviče i palačinky. Ke všemu si samozřejmě můžete dát kávu nebo víno z poměrně širokého výběru. Ceny patří ke karlínskému průměru. Jen pozor, v pondělí tu mají zavřeno.

Nenápadné bistro

Další místo, kde vám v Karlíně nachystají snídani z domácích čerstvých surovin i lehký oběd, se jmenuje Nenápadné bistro. Je sice opravdu maličké, ale zato útulné a příjemné. Otevřeno mají každý všední den od 7.00 do 17.30 hodin. A ještě adresa, abyste si ho při toulkách Karlínem všimli, Sokolovská 233/37.

Který známý řetězec otevře v Karlíně restauraci ještě letos? bistry se v poslední době roztrhl pytel. Tohle bude vietnamské Banh-mi-ba. Půjde o jeho už čtvrtou pobočku v Praze a najdete ho v těsné blízkosti metra Křižíkova. Kromě typických čerstvých baget s výraznou vůní asijských bylinek tu budete moci ochutnat i další speciality, nudle, polévky nebo závitky.

 

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN