Karlín žije
31.10.2017

Nákupy módy v Karlíně

V Karlíně se konají zajímavé módní akce a najdete tu i showroomy návrhářů, krejčovství nebo prodejny nejrůznějších módních značek. Vedle dražších obchodů s luxusní módou je v Karlíně spousta second handů a čas od času se na Karlínském náměstí pořádají také bleší trhy.

Kvalita a originalita

Celý Karlín pohodlně projedete na kole, tak proč tomu nepřizpůsobit i oblečení? Na cestu do práce i na víkendovou projížďku si můžete obléknout třeba sportovně elegantní kousky přesně k tomu určené od české streetové značky Segra Segra. Obchod s heslem „bike to office fashion“ najdete na adrese Urxova 479/6.

Ani pro kvalitní oblečení do práce a do společnosti nemusíte daleko. Nejen pro pány je určeno luxusní krejčovství Windsors na Rohanském nábřeží 657/7. Šijí tu jak obleky a košile, tak dámské šaty na míru. Kromě toho ale prodávají i obuv nebo doplňky a dámskou konfekci.

Etická móda

Trendem poslední doby se stávají etické a ekologické produkty. Chtěli byste je mít všechny pěkně pohromadě? Pak se zajděte podívat do Fair & Bio obchodu na Sokolovské 327/29. Koupíte tu nejen oděvy, ale i šperky, doplňky, dekorace nebo potraviny, které splňují tato kritéria.

Second handy

Kromě pobočky známého řetězce second handů Textile House tu najdete i oblíbené menší second handy. Jedním z nich jsou například Naty Šaty. Kromě jiných zajímavých kousků tu seženete i kostýmy na Halloween nebo třeba na maškarní. Jestli máte rádi osvědčenou kvalitu a milý přístup, zajděte se podívat na Sokolovskou 467/114.

Módní akce

Přehlídky a další módní eventy se často konají například v nově otevřených Kasárnách Karlín, aktuálně tu 2. listopadu od 18.30 můžete navštívit dušičkový fashion večírek, jehož součástí bude netradiční módní performance. Těšit se můžete hlavně na nové a nezávislé módní tvůrce, například na Vita Occulta nebo Angelikahatfashion. První ze značek se specializuje na kabelky inspirované punkovým stylem Vivienne Westwood. Druhá zmíněná je rodinná firma zaměřená na elegantní a trendy klobouky.

Jak vypadá módní městské oblečení na kolo? Funkční oděvy si nechte na víkendové projížďky kolem Vltavy daleko za Prahu. Ve městě uděláte parádu s kvalitními nepromokavými materiály, které se šijí například z duší kol nebo z velmi odolné látky Ventile, kterou používalo už anglické letectvo za druhé světové války. Obzvlášť teď na podzim jsou nutností reflexní prvky, na ty nezapomínejte ani na krátkých cestách.

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN