Karlín žije
22.3.2017

Na snídani v Karlíně rozhodně do Bistra Proti Proudu

ilustrační foto

Tohle bistro totiž patří do pětice podniků, které návštěvníkům Karlína doporučily dokonce i noviny The New York Times.

V jednoduchosti je krása – tím se zřejmě řídili designéři, kteří dostali interiér Bistra Proti Proudu na povel. Stropy protkané kabely mají připomínat elektrický proud a Františka Křižíka, jehož tramvajová trať kdysi propojila Karlín a Libeň. O něm už jsme vám ale napsali dost v článku o karlínských zastávkách. Tenhle článek má být o něčem mnohem modernějším!

Atmosféru bistra vystihují adjektiva jako vzdušná, svěží, stylová, mladá… Většina stolků je tu určená jen pro dvojice, takže ideální místo pro důvěrný rozhovor. Dominantou celého prostoru je obrovský dřevěný barový pult s vyrytým mottem podniku: IN COFFEE WE TRUST. A je fakt, že zdejší kávě, 100% arabice, se věřit dá. Prostor prosvětlují velká okna s výhledem do Březinovy ulice.

Ve skleněné vitríně si můžete vybrat z fakt, ale fakt perfektních cheesecaků a dalších sladkých i slaných lahůdek. Opět nevydržíme nemluvit vám do volby – dejte si mangový. Dokonalost spojení tvarohu, drcených sušenek a mangového pyré navrchu trumfne snad už jen zdejší bůček. Ten je tak dobrý, že si ho tu dáváme jako dezert po snídani, když máme čas. Kromě každodenního obědového menu se tu totiž servírují snídaně bez časového limitu. Můžete se tu vlastně „prosnídat“ až k obědu a střídat mangový cheesecake s bůčkem pořád dokola…

Nebojte, to byl jen vtip, zas tak moc tu své žaludky nepřetěžujeme. Ceny v Bistru Proti Proudu přece jenom patří do kategorie vyšší průměr. Za sendvič tu dáte okolo 100 korun a totéž platí i o zmiňovaných snídaních.

Bistro Proti Proudu - interiér
Bistro Proti Proudu - interiér
Bistro Proti Proudu - interiér
Bistro Proti Proudu - interiér
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN