Karlín žije
8.6.2017

Která restaurace v Karlíně má nejlepší zahrádku?

ilustrační foto

Konečně je teplo, konečně můžeme vysedávat venku! Předpokládáme, že zahrádky a terásky budou i díky protikuřáckému zákonu praskat ve švech. O to víc se právě teď hodí přehled těch nejlepších v Karlíně, které jste nám na Facebooku sami pomohli vybrat.

Přístav 18600

Web: http://18600.cz/
Adresa: Přístav vlastně adresu ani nemá, ale na webu uvádí souřadnice a nejbližší adresní bod:
50.096017, 14.447923; Za Karlínským přístavem 683/4.

Asi nejkreativnější v Karlíně jsou venkovní prostory Přístavu 18600. Jak už název napovídá, leží na břehu Vltavy – velké plus. Jako venkovní bar slouží starý lodní kontejner, nábytek i dětské hřiště jsou z betonu a mají věru netradiční podobu. Kromě stolu si tu můžete rezervovat i gril nebo hřiště na beachvolejbal. Trošku stranou od všeho toho ruchu je venkovní pracovna: kancelář na vzduchu, ale se zásuvkami i dobrým wi-fi signálem.

Karlínská Pivnice

Web: http://www.pivnicekarlin.cz/
Adresa: Březinova 2

I tahle velká teráska ve stínu vzrostlých stromů mezi karlínskými zahrádkami vyniká. Asi hlavně proto, že nepřekáží na chodníku. Většina karlínských hospod takové štěstí nemá… Za svou popularitu samozřejmě vděčí také dobrému jídlu a pivu – přečtěte si víc v našem článku Kam pozvat cizince na českou večeři? Zkuste Karlínskou Pivnici.

Můj šálek kávy

Web: http://www.mujsalekkavy.cz/
Adresa: Křižíkova 105

Ze dvou řad stolků postavených na chodníku dýchá v horkých dnech italská atmosféra. Dílem za to může drobný zahradní nábytek, dílem vůně dobré kávy. Jen se musíte smířit s tím, že kolem vás bude pořád někdo chodit, protože zahrádka lemuje chodník.
O kávě z Mého šálku jsme vám psali v jednom z našich prvních článků: Kam v Karlíně na dobrou kávu.

Lokál Hamburk

Po svém situaci vyřešil odjakživa nekuřácký karlínský Lokál: jeho zahrádkou je okenní parapet. Zní to neuvěřitelně, ale tahle prapodivná „teráska“ je v létě skoro pořád plná, až se po chodníku skoro nedá projít. Hosté si mohou před hospodu vynést i sklo, takže postávají a posedávají okolo vstupu, pokuřují a užívají si výhled na Karlínské náměstí. A celkem dost jich tu bývá dokonce i v zimě. Člověk si říká, že obsluha a nabídka tu musejí být fakt hodně dobré, když je tolik lidí ochotných postávat na chodníku bez obsluhy!

Web: http://lokal-hamburk.ambi.cz/cz/?land_off=1
Adresa: Sokolovská 55

Na Facebooku jste zmiňovali také Dobrou trafiku, která si v Karlíně říká Káva, čaj, knihy, dále Kavárnu na faře nebo Peter's Burger Pub. Souhlasíme, že i to jsou moc pěkná místa k posezení.

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN