Karlín žije
19.1.2017

Kde v Karlíně zaparkovat

ilustrační foto

Jak jistě víte, v Praze dlouhodobě funguje systém placeného parkování. Ještě do září loňského roku jste mohli nechat své auto stát prakticky kdekoliv v Karlíně zdarma. Od první říjnové soboty se ale pravidla změnila. I Karlín už se oblékl do parkovacích barev a mít parkování přímo v budově se o to víc vyplatí.

Parkovací zóny

V modré a fialové zóně mohou bez omezení parkovat pouze ti, kdo k tomu mají oprávnění: místní rezidenti a vlastníci nemovitostí či provozoven. Ostatní zde mohou zaparkovat po zaplacení přes aplikaci Virtuální parkovací hodiny, ve fialových zónách najdete i parkovací automaty, v modrých ne. V případě modré a oranžové zóny si můžete zaplatit stání maximálně na tři hodiny, ve fialové dokonce 24 hodin. Princip je jednoduchý: na jednotlivých značkách v těchto zónách je napsané číslo úseku (například P8-1234), které danou zónu identifikuje. Vy ho jen opíšete do aplikace, vyťukáte k němu svou SPZ a zaplatíte.

Placená parkoviště

Samozřejmě i v Karlíně najdete parkoviště, na nichž bude vaše auto pod dohledem. Ceny za parkování se na různých místech liší – za hodinu zaplatíte od 30 do 40 Kč a celý den vyjde zhruba na 300 Kč.

Parkování v Butterfly

Kdo dojíždí do Karlína za prací autem, nejvíc ocení parkování přímo v kancelářské budově. Butterfly poskytne svým zaměstnancům až 303 parkovacích míst. Fanoušci elektromobilů jistě ocení nabíječky a nadšení cyklisté zase stojany na kola, šatnu a sprchy.

Přehled parkovacích zón a automatů v Karlíně
Cena parkovného se u jednotlivých automatů liší
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN