Karlín žije
17.1.2017

Kavárna Kočičí…

Kavárna Kočičí zvenku - na snímku Oldřich a Tulipán

…je opravdu kočičí. Sotva se usadíte ke stolu vlevo od pultu, vyskočí na něj černá kočka s důležitým výrazem vzbuzujícím dojem, že to je zkrátka JEJÍ stůl.

Ani ostatní kočky se nechovají nijak plaše. Přijdou se na vás zblízka podívat (nejlepší výhled je prý přímo z lidských ramen), ale nevydrží okukovat dlouho. Za jednu krátkou návštěvu na adrese Křižíkova 22 si i vy stihnete prohlédnout všech osm: Barbuchu, Boženu, Maggie, Matyldu, Oldřicha, Skořici, Tulipána i Vanessu.

Mají dovoleno lézt, kamkoli se jim zachce – posedí si třeba na zádech obsluhy, což je skutečně netradiční zážitek. Už jenom přítomnost zvířat, polštářky, obrázky a další výzdoba s kočičími motivy dělají z kavárny podnik, ve kterém pro nějakou přehnanou formálnost rozhodně není místo. Za kočičkami se sem chodí podívat i malé děti a jistě si dovedete představit, že přitom nevydrží sedět na místě.

Když už je na kočky návštěvníků moc, vlezou si na parapet k výloze, dívají se do ulice zády ke všem a ignorují vás tak, jak to dokáže snad jen kočka. Naštěstí je jich tu dost, takže se u lidí na klíně postupně střídají – jako by pracovaly na směny. Ostatně za svou práci dostanou i odměnu: za vstup do kavárny zaplatí každý návštěvník „kočičí couvert“, tedy symbolický poplatek 20 Kč, kterým přispěje na péči o kočky – na krmivo, péči o srst, případné služby veterináře…

Člověka při pomyšlení na kavárnu plnou koček napadají i podezíravé otázky, a tak vám je raději zodpovíme hned.
Nebudu mít všude chlupy? Ne, nebudeš, kočky se pravidelně češou.
Nepoškrábou mě? Ne, drápek nejspíš ani nezahlédneš, ani nepocítíš.
Nesmrdí to tam? Ne. Tedy pokud ti nesmrdí káva. Pak určitě doporučujeme nechodit do kavárny – do žádné.
Mají dobré kafe? Ano, kavárnám ostudu nedělají. Nedostanete tu přepraženého turka, ale příjemně nakyslé espresso z kávy Doubleshot.

Kavárna Kočičí zevnitř - na snímku Oldřich, Tulipán a Skořice
Kočičkám přispějete 20 Kč na kvalitní krmivo samotnou návštěvou kavárny, není potřeba přikrmovat je jinak
Kavárna Kočičí…opravdu jsme tam byli ;)
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN