Karlín žije
9.3.2017

Karlínská noc: první ples v Karlíně

ilustrační foto

Plesová sezóna sice vrcholí, ale pro srdce Karlína teprve začíná, a to charitativním plesem s opravdu lákavým programem. Cirk La Putyka znáte? My taky. A stejně máme chuť jít se na jeho představení podívat znovu. Od Zatrestbandu se asi nikomu nebude chtít odcházet, i tak si ale organizátoři pojistili vysokou a dlouhotrvající účast popůlnočním překvapením.

Na první čistokrevný karlínský ples můžete přijít 31. 3. 2017 od 19.00. Střechu nad hlavou mu poskytne Forum Karlín.

Program ve znamení švandy, ale na úrovni!

Celý večer budou moderovat oblíbená televizní hlasatelka Marta Skarlandtová a její dcera Linda, obě karlínské rodačky. Nebude chybět předtančení ani tombola. O taneční vyžití se postará swingový orchestr – Zatrestband s více než dvaceti členy je ten správný big band. Má ve zvyku vyhrávat na galavečerech až do rána. Aby se příliš nevyčerpal, pomůže mu s hudebním programem zpěvák, textař a skladatel David Kraus. Vystoupení herců/akrobatů ze souboru Cirk La Putyka jsme se snažili popsat slovy. Nelze. Radši koukněte na videoukázku: https://www.youtube.com/user/CirkLaPutyka. Popůlnoční překvapení bude burleska, ale není se čeho bát – organizátoři ho svěřili skupině Prague Burlesque, která o sobě tvrdí, že dokáže satirický humor, erotickou krásu a fantazii podat sofistikovaně.

Předprodej vstupenek v síti GoOut se zahájil už 1. 3. a ubývají rychle! Ceny se pohybují od 450 do 490 Kč a peněz rozhodně nemusíte litovat. Čistý zisk z plesu totiž poputuje na charitativní účely, konkrétně na činnost organizace Amelie, pomáhající pacientům s onkologickým onemocněním a jejich blízkým, a spolku ALSA, který pečuje o lidi s amyotrofickou laterální sklerózou.

plakát události
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN