Karlín žije
23.2.2017

Karlín po italsku: Pizzeria Manna

Náš seriál o italských restauracích zakončíme jednou netradiční pizzou – veganskou. Někomu to může znít bláznivě, vždyť na pizze přeci musí být sýr! Na téhle je sice rostlinný, i přes to si ale získala přízeň i některých zapřisáhlých masožravců.

Pizzerie se schovává na adrese Urxova 5. Interiér ani menu popravdě nejsou nijak odlišné od ostatních pizzerií. Ceny jsou zde velmi příznivé, pohybují se v rozmezí 100–150 Kč za jedno jídlo. Atmosféra hezky česky příjemná, zkrátka restaurace, která si na nic nehraje. A obsluha je vždycky fajn. V něčem se ale přece jenom velmi odlišuje…

Veganská mana

Křehké těsto a vydatná vrstva veganského sýru Veganline. Záleží jen na vás, jestli zvolíte variantu se sugem, nebo se sójovou smetanou. Navíc si můžete sami vybrat 5 ingrediencí v ceně 149 Kč a samozřejmě si připlatit i za další. Nás tady nejvíc bavila bazalka – na pizzu dostanete velké, chutné a opravdu čerstvé listy. Takové nám jinde na pizzu ještě nedali!

Přečtěte si také:

Di Casa Ristorante

Cihelna La Familia

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN