Karlín žije
17.2.2017

Karlín po italsku: Cihelna La Familia

ilustrační foto

V Křižíkově ulici č. p. 26, kousek vedle restaurace Di Casa Ristorante, o které jsme vám psali minule, najdete pizzerii se správným italským názvem Cihelna La Familia a samozřejmě s poctivou italskou pizzou. Přitom se ale nebrání ani české kuchyni.

Dlouhá, cihlami lemovaná a stoly zaplněná místnost vás hned po příchodu přivítá velkým barem s pecí na pečení správných italských dobrot. Interiér restaurace připomíná spíš českou krčmičku. Alespoň pro nás ten dojem umocňuje i nabídka typických českých specialit jako vrabec nebo svíčková vykukující z první strany menu. Obědové menu zahrnuje tři až čtyři jídla zhruba za 100 Kč a pokud si je vezmete s sebou, dostanete drobnou slevu.

Kdo se o slevy nezajímá a rád připlatí za kvalitu, musí ochutnat zdejší argentinské hovězí. V Cihelně z něj umějí připravit náramně „vytuněný“ burger nebo také vydatný grilovaný řez. Speciality podniku stojí i přes 300 Kč a ostatní položky na jídelním lístku nejdou pod 130 Kč.

Obsluha je až nezvykle milá a hlavně rychlá! Takže ani když máte naspěch, plná restaurace vás moc nezdrží. Množství stolů doplňuje ještě více židlí, které jsou připravené zajistit pohodlí velkému počtu hostů. Ačkoli musíme říct, že hlasy ostatních strávníků jsme zde večer museli překřikovat. Kdo má zájem o větší soukromí, může si ve sklepě pronajmout salónek. Velikostí se hodí spíš pro menší rodinnou oslavu než pro velkou firemní akci. K dispozici je tu sedm stolů a samostatný bar s výčepem.

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN