Karlín žije
16.5.2017

Kam v Karlíně za venkovním cvičením?

ilustrační foto

V minulosti jsme vám už přinesli tipy, kde si v Karlíně můžete zacvičit, šlo ale o klasická „indoor“ fitka. Dnes se podíváme na venkovní posilovny, které jsou úplně zdarma a nejsou omezené otvírací dobou. V Karlíně si můžete zacvičit i na čerstvém vzduchu!

Outdoor fitness na Karlínském náměstí

Posilovnu pod širým nebem najdete po levé straně Karlínského náměstí. Vytunit si tu můžete úplně všechno, od břišního pekáče až po palce na nohou. J Je tady rotoped, lavička na břišáky, hrazda a několik dalších strojů. Kdybyste nevěděli, který k čemu slouží, pomůžou vám vysvětlivky na každém z nich. Na tomto outdoorovém fitku je kromě úchvatného výhledu na kostel sv. Cyrila a Metoděje skvělé také to, že je hned vedle dětského hřiště. Potomka tedy klidně vezměte s sebou. Zatímco budete cvičit, zabaví se v ráji dětí a spokojení budete oba.

Fitness na Vítkově

Nástroje na cvičení jsou k dispozici také pár desítek metrů od Národního památníku na Vítkově. Už jen vyjít z Karlína na kopec Vítkov dá příjemně zabrat – výstup vlastně plní funkci rozcvičky. Nářadí je tu už nějaký ten pátek, ale to vůbec nevadí! Na lavičce si můžete procvičit břicho a záda, na bicepsy a tricepsy využijete dlouhá bradla, tyče u země jsou zase dobré na zapření nohou nebo kliky. Vítkovský park je navíc velmi oblíbeným místem na běhání.

Karlínské náměstí
Karlínské náměstí
Karlínské náměstí
Karlínské náměstí
Karlínské náměstí
Vítkov
Vítkov
Vítkov
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN