Karlín žije
12.6.2017

Kam v Karlíně pro zdravou stravu a drogerii?

ilustrační foto

Pořád vám píšeme o skvělých restauracích, kavárnách a cukrárnách, ale to neznamená, že v Karlíně se nedá dělat nic jiného, než mlsat. Hned u stanice metra Křižíkova se nachází dva známé řetězce zdravých potravin a další prodejny jsou nedaleko – ostatně jako všechno v Karlíně.

Country Life

Adresa: Sokolovská 93
Otevřeno: po–čt 8.00–18.30, pá 8.00–16.30 (únor) / 8.00–17.30 (březen, říjen) / 8.00–18.00 (duben–září) /
8.00–15.30 (listopad–leden)

Country Life je podle nás asi nejtypičtějším příkladem prodejny se zdravou výživou. Sortiment sestavuje tak, aby byl buď bio, nebo aspoň zdravý a ekologicky šetrný. Kromě nejrůznějších potravin tu seženete také drogerii a kosmetiku.

Sklizeno

Adresa: Sokolovská 79
Otevřeno: po–pá 8.00–19.30, so 8.30–13.00

Řetězec obchodů Sklizeno se nezaměřuje vyloženě na zdravé potraviny, ač jich má v regálech hodně. Soustřeďuje se spíš na ty kvalitní a od drobných českých dodavatelů. Ovšem máte-li zájem nejen o kvalitu, ale také o etický nákup, vyplatí se dávat při výběru pozor. Některé zboží je zkrátka "jen" zajímavé, chutné nebo prémiové. Ve Sklizenu není všechno z malých farem, bio či zaručeně zdraví prospěšné.

Grande Vita

Adresa: Křižíkova 49
Otevřeno: po–pá 9.00–18.00

Grande Vita není ani tak obchod, jako spíš netradiční projekt. Spojuje prodej zdravých potravin s kurzy jejich přípravy a se všemožnými způsoby, jak dosáhnout zdravého těla: veganským makrobiotickým životním stylem, preventivní energetickou medicínou, homeopatií, očistnými technikami, jógou, astrologií, numerologií… Pokrmy z ne zcela běžných surovin můžete v prodejně i ochutnat. Denní menu zahrnuje polévku, dvě hlavní jídla a moučníky. I samotný interiér bere ohled na lidské zdraví a pohodu a je údajně zařízený v souladu s pravidly feng-šuej. Jak to všechno funguje, si musíte vyzkoušet sami, to bohužel posoudit nedokážeme…

NATURHOUSE

Adresa: Sokolovská 68
Otevřeno: po–st 8.00–17.30, čt 8.00–16.00, pá 8.00–13.30

NATURHOUSE má pobočky po celé republice, a tak samozřejmě nechybí ani na několika místech v Praze včetně Karlína. Koupíte zde doplňky stravy a můžete si domluvit i výživové poradenství. Jestli hledáte zdravé potraviny, tady je nenajdete. Zato vám v NATURHOUSE sestaví kompletní jídelníček, dodají recepty a vy pak můžete nakupovat ingredience v některém z obchodů zmíněných výše.

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN