Karlín žije
25.4.2017

Kam v Karlíně pro nový sestřih? Možná vás překvapí, kolik kadeřnictví tu máme

ilustrační foto

Kadeřnictví je v Karlíně jako hub po dešti. Tolik, že jsme ani nestihli vidět všechna! Je mezi nimi také pánské holičství, které je atmosféře Karlína střižené na míru. Dnes vám stručně popíšeme ta, do nichž jsme nakoukli, ale o tom, které vyzkoušíme, necháme rozhodnout vás…

Monami Hair Studio

Adresa: Březinova 27
Hodnocení Google: 5 hvězdiček

Krásné moderní studio blízko zastávky Urxova je skutečně stylové. Čekají tu na vás opravdoví vlasoví profesionálové, kteří vám poradí nejen ohledně vlasů. Celý proces zkrášlování si můžete zpříjemnit masáží hlavy nebo skleničkou vína. Salon bychom rozhodně zařadili mezi ty exkluzivnější.

Kadeřnictví 100 CZK

Adresa: Křižíkova 213/44
Hodnocení Google: 3,5 hvězdičky

Jak název napovídá, sestřih vás vyjde na 100 korun. A pokud se telefonicky objednáte, nebudete muset čekat. V tomto kadeřnictví se zastavte, pokud máte fakt napilno. Poměr cena/výkon je zde přijatelný. Kadeřnic je tu dostatek a také klientela je pestrá, od malých špuntů až po seniory.

Kadeřnictví Lookna

Adresa: Křižíkova 178/31
Hodnocení Google: 5 hvězdiček

Malinké kadeřnictví s jednoduchým černobílým interiérem osloví cenou i službami. Za střih tady dáte od 200 korun výš. Personál je milý a hudba trochu hlasitá. Aby se nestalo, že na vás nezbyde místo v horkém křesle, pro jistotu se dopředu telefonicky objednejte.

Kadeřnictví IWA

Adresa: Sokolovská 182/72
Hodnocení Google: 4,8 hvězdičky

Jednoduchý bílý interiér a profesionálové, kteří se ve své práci neustále zdokonalují, což se odráží také v jejich práci. Holky si s vámi rády popovídají a poradí vám, jak se starat o svou hřívu. Za střih zaplatíte od 260 korun výš a i v tomto případě doporučujeme předem se objednat.

Gentlemen Brothers

Adresa: Sokolovská 67/46
Hodnocení Google: 4,8 hvězdičky

Ráj pro muže, kteří ocení skutečné profíky a holení břitvou. Gentlemen Brothers nabízejí kompletní péči, od vlasů přes bradu, obočí, masáž, styling a na závěr vás osvěží kolínskou. Po celou dobu zkrášlování můžete vychutnávat exkluzivní rumy a whisky z tamějšího baru. Základní sestřih zde stojí od 590 korun výš.

Tak už víte, kam se máme zajít nechat ostříhat nebo oholit, abychom vám přinesli co nejvěrohodnější report? Napište nám to do komentáře pod odkaz na tento článek na Facebooku! 

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN