Karlín žije
16.3.2017

Kam v Karlíně na kvalitní piva, která se neomrzí? Bad Flash Bar je jistota

ilustrační foto

Možná už vás taky nebaví pít k obědu pořád dokola jen plzeň… Jestli hledáte netradiční, a hlavně poctivý zážitek, potěší vás nově otevřená karlínská pivní nirvána v ulici Březinova.

Nemá moc význam tu rozepisovat, co mají na čepu, protože nabídka se zhruba každé dva týdny mění. Žádného většího stálého dodavatele Bad Flash Bar, zkráceně BFB, nemá. Zaměřuje se výhradně na malé české i zahraniční pivovary. Nabídka se obměňuje podle toho, jak hostům pivo chutná a co má zrovna který pivovar na skladě. Ochutnat můžete nejrůznější pivní styly, od India Pale Ale přes Porter a Stout až po Rauchbier nebo Kriek. Můžete se ale spolehnout, že tu vždy poteče některý ze sedmi druhů piva vařeného „létajícím pivovarem“ Bad Flash.

Jak už to v podobných podnicích bývá, celý prostor je nekuřácký, abyste mohli naplno vychutnat chuť, ale i vůni piv. Není příliš velký, pouze bar a pár stolů. A když vejdete, chvíli váháte, jestli už se dům rozpadá, je uprostřed rekonstrukce, nebo jde o moderní design…

Chcete-li sem zajít na jídlo a posadit se jinde než na baru, doporučujeme rezervaci. Denní menu obvykle zahrnuje dva až tři hlavní chody (jídla vhodně zvolená k pivu). I s polévkou se v pohodě vejdete do 150 korun. Jen počítejte s tím, že netradiční pivo stojí víc, než bývá v českých hospodách běžné, někdy i 69 korun za půllitr.

Obsluha je milá a neustále se stará, abyste měli co pít. A co je nejdůležitější – poradí vám s výběrem. V nabízených pivech se totiž opravdu vyzná a neváhá něčemu přiučit i hosty. Zkrátka nejde o místo, kam se přijdete levně opít, ale spíš degustovat s příplatkem za kvalitu a nějakou tu novou zkušenost.

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN