Karlín žije
12.12.2016

Kam v Karlíně na dobrou kávu

Ne že by kafe v kanceláři nebylo dobré, ale člověk čas od času potřebuje změnit prostředí. Navíc jsou schůzky, které je lepší uskutečnit na neutrální půdě. V tomto ohledu je Karlín ideální, na dobré restaurace a dobrou kávu v něm není nouze. Jen si v místních top kavárnách své místo raději rezervujte předem, jsou opravdu velmi oblíbené.

Kafe Karlín
Moderní kavárna se světlým interiérem v minimalistickém stylu se nám osvědčila jako místo ideální k přemýšlení. Ať už věříte na Feng-šuej, nebo ne, ta absence poliček, ozdobiček a malůvek vás neskutečně osvobodí. Ale pozor – po místním baristovi raději nechtějte piccolo, jednou z aktivit Kafe Karlín je totiž projekt Piccolo neexistuje. 

mamacoffee
Nejstarší férová pražírna ve střední Evropě vám naservíruje fair trade kávu kousíček od stanice metra. V nabídce má i výborné polévky a pečivo. Ovšem nedoporučujeme vám návštěvu, pokud spěcháte. Obsluhují zde asi opravdoví pohodáři: s každým prohodí pár vlídných slov a vy si holt občas trochu déle počkáte. Kavárna je relativně tichá, takže při obchodní schůzce raději važte slova…

Můj šálek kávy

Fair trade nebyl pro pražírnu doubleshot dost dobrý, nabízí jedině „kávu z rukou farmáře“. Inspirovala se konceptem direct trade: zakládá si na přímém setkávání s farmáři, jejich patřičném finančním ocenění a samozřejmě na prvotřídní kvalitě. Tradičně natřískaná kavárnička s výbornými dezerty je vlastně ideální k probírání témat, která by neměl slyšet kde kdo – mluví v ní dost lidí na to, aby se vaše slova ztratila v davu. Bez rezervace se v ní ale pro nás nenašlo místo ani jednou.

Starbucks
A nakonec něco pro rychlíky – i v Karlíně je Starbucks a otvírá už v 6.30, takže když ráno vyběhnete z metra nebo tramvaje, stihnete si koupit vytoužené coffee to go a vzít si ho s sebou do kanceláře.

mamacoffee
Můj šálek kávy
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN