Karlín žije
26.1.2017

Kam v Karlíně do fitka: Holmes Place

Pokud jste stále ještě nenašli to správné místo na plnění novoročního předsevzetí, přečtěte si náš další tip. Modernost, čistota a profesionalita. Tak by se dalo charakterizovat fitness centrum Holmes Place Karlín.

Bazén, sauna či „posilka“?

Plné života, energie a hudby. Holmes Place není obyčejné fitko. Pod jednou střechou na adrese Křižíkova 44 (kousek vedle potravin Albert) spojuje všechno, co souvisí se zdravým životním stylem. Na své si tu přijde skutečně každý. Nabídka skupinových lekcí zahrnuje především celou řadu lekcí světového formátu Les Mills ®, ale také zumbu nebo aerobik, pilates a samozřejmě jógu. Pokud máte přes den napilno, můžete zaskočit jen na 15 až 30 minut. Tak krátké jsou specializované intenzivní skupinové tréninky – záleží na tom, na které partie se chcete zaměřit. Holmes Place myslí i na milovníky hudby, kteří si zde mohou vychutnat spojení cvičení a tance v brazilských rytmech.

kardiozóně jsou běžecké pásy, steppery a stacionární kola. Kromě klasických strojů můžete v Holmes Place používat vychytávky jako Power Plate, Bosu, TRX nebo Gravity. Strojů je tu opravdu dostatek, nemusíte se bát, že by se na vás nedostalo.

Cvičením to nekončí – Holmes Place myslí i na relaxaci. V jeho prostorách se skrývá i menší bazén na osvěžení, vířivka, sauna, dokonce i parní sauna s eukalyptem, kterou oceníte zejména po pořádné makačce.

Cenově toto energií a vybavením nabité fitko spadá do vyšší třídy. Můžete si vybrat ze tří typů členství, ještě předtím ale budete mít možnost přijít si Holmes Place jen omrknout. Podrobnosti se dozvíte buď na osobní informační schůzce, nebo při jednorázovém vstupu.

Na první pohled nepříjemně přeplněné místo se nakonec ukázalo být skvělým prostorem, kde si můžete dát pořádně do těla, ale také se maximálně zrelaxovat. Máte strach z neznámého? Nebojte se. Na začátku lekce se předcvičující zeptá, kdo je nový, a pomůže mu vpravit se do cvičení. Během hodiny vás zkrátka nenechá „ve štychu“.

A už se blížíme ke konci, takže vás – stejně jako po cvičení – jistě zajímá hygienické zázemí. Ve sprchách je vždy zdarma k dispozici mýdlo i šampon. Kdo si připlatí za členství zahrnující ručníkový servis, nebude s sebou muset nosit ručník. Při vstupu do fitka dostane místní, čistý a voňavý. Záchody jsou v šatně i přímo ve fitku, odskočit si tedy můžete kdykoli.

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN