Karlín žije
11.1.2017

Kam v Karlíně do fitka: Euforie Fitness

ilustrační foto

První týden nového roku je za námi, úspěšně jsme se vrátili do pracovního procesu a konečně máme čas začít s novoročními předsevzetími. Pokud je i pro vás leden měsícem ve znamení nových sportovních začátků, pomůžeme vám rozhodnout se, ve kterém fitness centru s cvičením začít. Už jste někdy byli v Euforii?

Kdybychom měli jedním slovem vyjádřit, proč byste mohli být v euforii z karlínské Euforie, znělo by „útulnost“. Většinu fitness center bychom tak rozhodně nepopsali, ale Euforie v Karlíně taková je: nová, malá, plná pastelových barev a světla. A nemyslíme tím umělého světla – do sálu svítí sluníčko, takže když si tam zajdete na power jógu, můžete si vybrat místečko, kde se vám jeho paprsky opřou do zad a pěkně je prohřejí.

Posilovna je vybavená klasickými posilovacími stroji, díky nimž vám ty „bicáky“ narostou: lavicemi, činkami, kardiozónou s běžeckými pásy, cyklotrenažéry, spinningovými koly, veslařskými a crossovými trenažéry, pomůckami pro TRX, Jungle-Sports, kettlebelly, gymbally, overbally, bosu, flexi-bary, sandbagy, aquabagy, expandéry, medicinbaly, bakka boardy, plyometrickými bedýnkami a gymnastickými kruhy. Uf.

Většinu zmíněných předmětů hojně využijete při skupinových lekcích. Lektoři v Euforii jsou veselí, takže se i zasmějete, což podporuje celkově přátelskou atmosféru. Jen si raději udělejte rezervaci. Ne že by nebylo místo, naopak – některé lekce jsou naplněné málo a při nedostatku rezervací se ruší.

Součástí Euforie je i wellness zahrnující saunu, lymfodrenáž, parní lázeň a solárium – to jediné jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži a opět bychom ho popsali hlavně jako útulné. Malá místnůstka s jediným soláriem jen pro vás vám zaručí pocit soukromí.

Co se ceny týče, zařadili bychom Euforii do kategorie dražší průměr, jednorázový vstup vyjde na 140 Kč, ale vy jistě využijete možnost slevy. Můžete, ale nemusíte podepisovat dlouhodobou smlouvu ani chodit pravidelně každý měsíc. Stačí si nahrát peníze na kartu, kterou dostanete proti záloze, a do roka je utratit. Čím víc nahrajete, tím levněji vás vyjde jeden vstup.

A ještě nezbytná informace na závěr: záchody jsou mimo šatny, sprchy v šatně jsou společné, zato bez dalšího poplatku, voňavé a čisté.

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN