Karlín žije
7.2.2017

Kam v Karlíně do fitka: Barbar gym

ilustrační foto

Jestli toužíte po hodně osobním přístupu, zajděte do Barbaru. Na adrese Na Špitálsku 7 vám dají pořádně do těla, ale zároveň individuálně zohlední případné zdravotní problémy. Ideální místo pro ty, kdo nemají rádi přeplněná fitka. Veřejnosti je vlastně uzavřené, musíte se objednat a zařídit podle rozvrhu tréninků. Vždy s vámi budou trénovat špičkoví specialisti, kteří sice na pohled vypadají tvrdě a donutí vás dřít, ale zároveň vám dají cenné rady a povzbudí vás.

Velmi komorní atmosféra, dřevěné obklady a originální náčiní, kterému jako laik po první návštěvě asi moc rozumět nebudete. S vlastní vahou se tu cvičí pomocí TRX, valslide, bosu, kettlebellů, therabandů, aqua bagů a dalších. Nic vám to neříká? :-) Nevadí! V Barbaru vám všechno vysvětlí.

Skutečně osobní přístup tu nabírá jiný rozměr. Trenéři vám poradí nejen ohledně cvičení, ale i stravování a životního stylu. Jednoduše jim povězte, čeho chcete cvičením dosáhnout, a oni už trénink přizpůsobí vašemu cíli. Můžete mít trenéra jen pro sebe nebo navštěvovat skupinové lekce o celkovém počtu 4, 6, 8 či 16 lidí. V tom posledním případě budete pod dohledem dvou trenérů. Každý trénink je jedinečný a sestavený skutečně na míru.

Tento způsob péče o tělo uvítají hlavně klienti po zranění, s dysbalancí nebo třeba nezpevněným středem těla. Barbar spojuje kondiční a silový trénink s terapeutickým přístupem. Trenér z vás nespustí oči, takže se vám nestane, že byste cviky dělali nesprávně či se zbytečně přepínali.

Ceny se samozřejmě liší podle druhu tréninku. Za zkoušku ale doslova nic nedáte – zdarma si lze vyzkoušet kterýkoli trénink z nabídky. Jednorázový vstup se pohybuje od 250 Kč za skupinový trénink až po 1 200 Kč za individuální. Nebojte se ale ani permanentky, není totiž vázaná jen na jednu osobu, takže se na ni můžete s někým složit. A kromě obyčejného „pronájmu“ cvičebního náčiní vám navíc předají něco ze svých znalostí opravdu zkušení profesionálové.

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN