Karlín žije
22.12.2016

Kam v Karlíně do fastfoodu

ilustrační foto

Občas každý z nás zatouží po něčem trochu nezdravém, mastném a hlavně rychlém.  Ačkoli nás vyznavači zdravé výživy nepochválí, doporučujeme vám navštívit alespoň 4 z karlínských fastfoodů. Rychlovku do ruky v nich dostanete do 5 minut.

1)     Bageterie Boulevard

V nabídce jsou bagety studené i teplé, a nejen ty. Jako přílohu k menu doporučujeme pečené brambory s tatarkou. Objednat si můžete i polévku – a ta je přeci zdravá! Jídelní lístek se mění podle sezóny i denní doby, už v 7 ráno si tu můžete dát snídaňové menu. Většina z vás už ale řetězec BB dobře zná, takže doplníme jen pár slov o provozu v Karlíně: není problém najít v něm místo k sezení, ani u pultu nebývají nesnesitelné fronty. Proč? Protože v Karlíně jsou hned dva. Jedna pobočka je na Karlínském náměstí pár kroků od tramvajové zastávky a druhá se nachází hned vedle stanice metra Křižíkova.

2)     Garage

Tenhle netradiční rodinný kanadský fastfood je fakt v garáži kousek od rohu Křižíkovy a Šaldovy ulice. Přes oběd se fronta na objednávky táhne až ven do ulice, takže to sice není až tak fast, ale pořád rychlejší než klasická restaurace. A zajímavější než běžný fastfood. Mezi kanadské rychlovky patří hranolky se sýrem a omáčkou z hovězího vývaru nebo s trhaným masem podle vlastního výběru. Podniku s tak známým jménem se ještě budeme věnovat podrobněji.

3)     McDonald’s

Tradicionalisty potěší starý dobrý „Mekáč“ pár metrů vedle stanice metra Florenc. Bližší popis snad ani není potřeba. O místo se v něm bát nemusíte a otevřený je non-stop, takže v případě ukrutného hladu v brzkých ranních hodinách máte stále plán B na stanici metra B a C.

4)     Woker Bistro

Kdybyste dostali chuť na rychlé nudle, máte v Karlíně z čeho vybírat. Nám se ale nedávno líbilo hlavně ve Wokeru. Stojí jen pár metrů vedle zastávky Urxova a nabízí málo prostoru, ale o to milejší obsluhu, která vám naservíruje speciality všeho druhu. Milovníkům sladkého jednoznačně doporučujeme čerstvě napečené matcha cookies s bílou čokoládou.

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN