Karlín žije
21.12.2016

Kam v Karlíně do bistra

Ne vždy máme čas najíst se v klidu u stolu, a proto nám byla shůry dána bistra. Geniální vynález, který sice výživoví poradci odsuzují, ale aktivně pracující lidé se bez něj mnohdy neobejdou. Ať už pospícháte na schůzku, z práce do kina nebo umíráte hlady po dřině ve fitku, po cestě možná máte jedno z následujících vynikajících Karlínských bister: ve zkratce rychlé, teplé a dobré jídlo.

Bistro Krystal

Špičková kuchyně, možná nejlepší v Karlíně (to říkají i naši známí, nejen my!). Zaměřuje se na jídla z kvalitních domácích surovin – i proto je lehce dražší, ale ceny jsou stále únosné. Obvykle se zde posadíte, jen v době oběda bývá celkem narváno. Nemůžeme nezmínit, že v nabídce Krystalu jsou kvalitní vína a na čepu fantastické pivo Matuška.

Bistro Proti Proudu

Slušná kuchyně, od snídaní přes svačinové sendviče až po „velká jídla“. Místní specialitou je sendvič s pečeným bůčkem, doporučujeme. Originální design s žárovkami a elektrickými rozvody odkazující na Františka Křižíka vás možná zláká v tomhle bistru i posedět.

Nejen Bistro
Opravdu nejen bistro, více než napůl také restaurace – nenechte se zmást. Tomu odpovídají i ceny. Protože budete pospíchat, interiér si neužijete, přesto si neodpustíme zmínit, že je velmi vydařený. Možná tenhle podnik navštivte spíš v klidu po práci. Jídlo se neomezuje na jeden konkrétní styl a je příjemně netradiční, takže asi budete i docela dlouho vybírat...

Presto meat market Bistro
Bistro s vlastním řeznictvím si oblíbili především milovníci masa. Vegetarián si tu může dát tak možná suchý knedlík… Na meat marketu to dost žije. Obsluha sice během velkých návalů občas zazmatkuje, ale je příjemná a aspoň se s ní nenudíte. A hlavně: jídlo je vždy tak čerstvé a chutně připravené, že bychom za něj ochotně zaplatili i víc!

Polévkárna
K polévce už se sice musíte posadit, nicméně obzvlášť v chladných dnech nic lepšího na zahřátí neexistuje. Navíc si v Polévkárně rychle vyberete a polévku vám pochopitelně nandají hned. Můžete si ji vzít s sebou do kanceláře a na cestu zakousnout pečivo nebo jinou chuťovku do ruky z doplňkové nabídky. Nebojte, když si vyberete velkou mísu, dostanete porci, která vás určitě nasytí. Polévky se zde neustále mění, takže se zaprvé neomrzí a zadruhé občas opravdu překvapí (ovšem jedině příjemně!).

Bistro Proti Proudu
Nejen Bistro
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN