Karlín žije
5.1.2017

Forum Karlín

Perttu Kivilaakso, 2009; foto: Tuomas Vitikainen - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=7376688

Obrovský prostor karlínského fóra poskytuje kapacitu až pro 3 000 lidí. Je to oblíbený lokál fanoušků kvalitních koncertů a umělců celosvětového formátu. Co nabídne v příštích měsících?

Fórum Karlín je sice vyhledávané hlavně kvůli koncertům, ale kromě těch se v něm konají i různé firemní akce nebo dokonce muzikály, například Romeo & Julie. Své koncerty tu odehrály hvězdy jako Kygo, Years&Years, Disclosure, The XX, Manowar či Apocalyptika.
V nejbližších měsících se můžete těšit na směs nejrůznějších žánrů.

Finská hudební skupina Apocalyptica startuje turné na oslavu 20. výročí alba PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS. Koncert si původně naplánovala jen na 11.2., ale byl o něj takový zájem, že rovnou přidala další termín hned následující den, tedy 12.2. Je vidět, že kombinace kvalitní klasické hudby (podané zejména na violoncella) a heavy metalu jen tak neomrzí.
Ceny za vstupenky se pohybují v rozmezí 880 Kč až 1400 Kč.

John McLaughlin, legendární světově uznávaný kytarista a zakladatel hudebního stylu zvaného fusion, se do Prahy vrací po devíti letech. 5. března vystoupí s kapelou The 4th Dimension. Držitel několika cen Grammy má široký repertoár: od klasického jazzu, jazzrocku až po indickou hudbu.
Vstupenky stojí od 750 Kč do 2150 Kč.

José González, Švéd, který klame jménem, zahraje ve Foru Karlín s jedinečným žánrem za doprovodu The String Theory orchestru 27. ledna. Orchestr experimentuje se současnou klasickou hudbou a divokým popem.
Chcete-li být součástí tohoto experimentu, připravte si 790 Kč až 1 490 Kč.

Na oficiálních stránkách Fóra najdete všechny plánované akce rovnou i s možností koupit lístky: http://www.forumkarlin.cz/cs/action/

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN