Karlín žije
4.1.2017

Dojíždíte do Prahy vlakobusem? Pak doufáme, že pracujete v Karlíně!

ilustrační foto (Masarykovo nádraží)

Kdo každý den dojíždí za prací vlakem nebo autobusem, nemusí se vůbec obávat práce v centru Prahy. Do kanceláře se totiž ráno dostanete stejně rychle, ne-li rychleji než příměstskými linkami na okraj Prahy. Ze stěžejních vlakových a autobusových nádraží se na stanici metra nebo zastávku tramvaje Křižíkova dostanete za méně než 15 minut.

Jeden z hlavních dopravních uzlů Prahy je vlastně přímo v Karlíně – autobusové nádraží Florenc. Navíc odtud odjíždějí autobusy do půlky republiky a do všech koutů Evropy. Také proto je Karlín ideální pro všechny, kdo často jezdí na služební cesty. Ať už dojíždíte z okolí Prahy, ze západních Čech nebo z Moravy, nejspíš to do Karlína vezmete přes Hlavní nádraží. Staví tam nejen vlaky, ale i autobusy. Nabízí se napsat, že z Masarykova nádraží jste v Karlíně za 5 minut, ale ve skutečnosti to stihnete za 6 – pohodlně a bez přestupu se svezete tramvají. Asi nejdelší cesta po Praze čeká dojíždějící z Liberce. Zatím jediné rozumné spojení, když vynecháme auto, s nímž byste si beztak postáli v zácpě, je totiž autobus na Černý Most. Do Karlína už se odtud naštěstí dostanete rychle: bez přestupu jste za čtvrt hodiny před Starbucks a kupujete si kafe.

Časová dostupnost stanice Křižíkova z vybraných vlakových a autobusových nádraží
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN