Karlín žije
27.11.2017

Akce v Karlíně 27. 11.–10. 12.

Co dělat v Karlíně během adventu?

Jako každá pražská čtvrť má i Karlín svůj vánoční stromeček. Stát bude už od pondělí 27. 11. na Karlínském náměstí. Rozsvícení s doprovodným kulturním programem pro děti i dospělé proběhne od 17 do 19 hodin.

Do kina Atlas tentokrát můžete vyrazit třeba na třetí díl české trilogie Zahradnictví. Závěrečný snímek Nápadník je romantická komedie, ve které se střetávají představy rodičů a dětí o životním štěstí. Pokud máte rádi evropské nekonvenční filmy, doporučujeme ukrajinské drama Střemhlav o křehkých vztazích mladých lidí na pozadí revoluce v Kyjevě. Promítá se v rámci týdne ukrajinských filmů.

Zajímá vás, jak se Vánoce v Praze slavily v 19. a 20. století? Atmosféru jednoho z nejvýznamnějších křesťanských svátků vám přiblíží výstava v Muzeu hlavního města Prahy, a to díky dobovým obrazům a fotografiím i sbírkovým předmětům.

Legendární kapela HIM ohlásila konec kariéry a během posledního turné s názvem Farewell Tour 2017 vystoupí také v Praze. Na finský kvintet se můžete těšit v sobotu 2. 12. od 20 hodin ve Foru Karlín. Uslyšíte to nejlepší z celé jejich diskografie, která vznikala už od roku 1991.

PO 27. 11. – NE 10. 12. Muzeum hlavního města Prahy – Prahačase vánočním

PO 27. 11. Karlínské náměstí – rozsvícení vánočního stromku

PO 27. 11. Kino Atlas – Střemhlav

SO 2. 12. Forum Karlín – koncert kapely HIM

ÚT 5. 12. Kino Atlas – Zahradnictví: Nápadník

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN