Karlín žije
14.12.2016

5 důvodů, proč bude super pracovat v Butterfly

Karlínský komplex Butterfly Karlín nabídne vysoký komfort stálým „obyvatelům“ i jejich návštěvám. Bude mít všechno, co k práci potřebujete, a dokonce i zázemí, které oceníte. Jeho přednosti jsme shrnuli do 6 bodů, ačkoli bychom jich dokázali vymyslet ještě jednou tolik.

1) Lokalita
Vznikne v atraktivní rozvíjející se pražské čtvrti blízko centra. Snadno se do něj dostanete a užijete si i jeho okolí.

2) Klid
Ve srovnání s jinými částmi Prahy je v Karlíně ticho a klid.

3) Parkování
Butterfly Karlín zajistí dostatek parkovacích míst, a to nejen pro řidiče, ale i pro cyklisty.

4) Vzduch
Už teď myslí na životní prostředí – oblékne zelenou fasádu snižující prašnost, takže se lidem kolem ní bude lépe dýchat. Rostliny navíc regulují vlhkost i teplotu v okolí. A jsou pěkné na pohled… Poděkujte architektovi Davidovi Chisholmovi z renomovaného mezinárodního ateliéru CMC Architects.

5) Jídlo
Na oběd nebo pracovní kávu nebudete muset chodit daleko – v okolí Butterfly je už teď spousta skvělých restaurací. Ale vy vlastně nebudete muset odcházet vůbec. Najíst se můžete i v místní kantýně a dezert s kávičkou si dopřát v kavárně přímo v budově.

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN