Karlín žije
19.12.2016

3 tipy na originální vánoční dárek z Karlína!

ilustrační foto

Klasická prosincová otázka: Už máš dárky? Jestli jste letos také odložili vánoční nákupy na poslední chvíli, nezoufejte. Zaskočte do některého z těchto 3 karlínských obchodů. Najdete v nich originální, milé a často ručně vyráběné dárečky.

1) Levandule

Malinký obchod vás přivítá nádhernou vůní levandule. Jen pár metrů od tramvajové zastávky Karlínské náměstí pořídíte rozličné levandulové pytlíčky, přírodní kosmetiku, látky, dekorace, potřeby na balení dárků… Jen si s sebou nezapomeňte vzít hotovost, karty tu neberou.  Otevřeno mají každý den do 18.30.

2) Valér

Vskutku jedinečné spojení módy, vintage a pop up od českých i do Čech přistěhovalých designérů. Obchod blízko kostela sv. Cyrila a Metoděje nabízí kvalitní a originální sortiment především pro ženy, ale na své si přijdou rozhodně i muži. Jestli kupujete dárek pro skutečně uměleckou duši, Valér je to správné místo, kde začít – každý kousek zboží je originál. A navíc víte-li o někom, kdo vyrábí vlastní originální doplňky nebo oblečení, doporučte mu, ať zkusí s Valérem spolupracovat, dává totiž šanci i dosud neobjeveným tvůrcům.

3) Lucerny.cz

Internetový obchod má prodejnu vybavenou širokým sortimentem dárečků pro lidi každého věku. Od dekorace na firemní párty přes nejrůznější vychytávky jako USB ohřívač nápojů po stavebnice pro nejmenší.  Doporučujeme objednat si zboží dopředu a v obchodě už si ho jen vyzvednout.

Levandule
Valér
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN