Karlín žije
25.5.2017

3 běžecké okruhy v Karlíně a okolí – pro začátečníky, zkušené běžce i pro ty, kteří se rádi potrápí

ilustrační foto

Maratonce naše trasy asi neuspokojí, ale pro ty, komu stačí aspoň chvilka ranního nebo odpoledního běhání, aby nezdřevěněli z celodenního sezení v práci, jsme připravili popis trasy doprovozený mapkou. Všechny tři okruhy jsme si pracovně pojmenovali podle náročnosti a doplnili je údaji o vzdálenosti a převýšení.

Lážo plážo

Jednoduchá trasa pro ty, kdo se rádi kochají výhledem při vyklusávání po rovince. Tady vás žádné převýšení nečeká. Zato se proběhnete okolo jezírka v Kaizlových sadech, Invalidovny a užijete si městskou divočinu lemující cyklostezku podél Vltavy.

Celková vzdálenost: 4,2 km
Odhadovaný čas: 30 min

Mirek Dušín

Mirek Dušín měl skvělou fyzičku, běhal pravidelně (nejspíš i čestně), a hlavně pro zdraví. Aspoň takhle vnímáme postavu z Rychlých šípů my. Kdyby žil v Karlíně, nejspíš by si pro běhání vybral právě takovou cestu, jakou jsme podle něj pojmenovali. A na závěr by se jistě zastavil na Karlínském náměstí, aby chvíli posiloval – proto jsme do jeho trasy venkovní posilovnu začlenili.

Celková vzdálenost: 6 km
Odhadovaný čas: 40 min

Machr

Někdo si zkrátka potřebuje dát do těla a my to naprosto chápeme. Nezáleží na tom, z jakého konce naši trasu pro machry vezmete. Když poběžíte na kopec Vítkov tunelem, čeká vás pomalé a pozvolné stoupání. Nebo to můžete vzít z druhé strany přes Hybešovu ulici a vyběhnout na Vítkov rychleji, ale zato po prudkých a fakt dlouhých schodech. A když už nahoře budete, můžete se i tady vyřádit na outdoorových posilovacích strojích.

Celková vzdálenost: 7,5 km
Odhadovaný čas: 45 min 

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v novém karlínském projektu Butterfly?
Kontaktujte nás!
AFI EUROPE Czech Republic

DEVELOPER, PRONÁJEM
AFI EUROPE Czech Republic
Jankovcova 1037/49, Praha 7, 170 00 Czech Republic
+420 255 743 111, http://www.afi-europe.eu, afi@butterfly-karlin.cz

Kateřina Holická
+420 604 285 499
katerina.holicka@afi-europe.cz

Helpdesk - Informační systém společnosti Rilancio
PO & BOZP

 
Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - kanceláře v Karlíněopen right
CS EN