Butterfly - interiér


butterfly

Kreativní a efektivní kancelářské prostory

Kreativní prostor umožňuje vysokou efektivitu pracovních sil, což je potvrzeno statistikami i mnoha úspěšnými společnostmi.

Budova BUTTERFLY nabídne pracovní prostředí opravdu jedinečné kvality. Všichni nájemci budou mít k dispozici krásné světlé kanceláře s otevíratelnými okny umožňující flexibilní dělení prostor. Je jen na nich, zda si zvolí cestu open space anebo uzavřených kanceláří.

Centrální jádra v každém křídle jsou připravena na instalaci kuchyněk. Všechno je navrženo a provedeno v nejvyšší kvalitě. Rovněž se zde nacházejí prostory pro serverovny.

Naši interiéroví architekti a projektanti jsou připraveni pomoci vyřešit jakékoliv vaše požadavky.

bezpečné pracovní prostředí

Udržitelný design budovy splňuje požadavky na příjemné pracovní prostředí.

Zelená fasáda budovy BUTTERFLY je odrazem toho, co se skrývá uvnitř: komfortní pracovní prostředí na nejvyšší úrovni. Prvotřídní technologie přivádí do kancelářských a dalších prostor čerstvý vzduch. Každá kancelář má možnost individuálního doregulování teploty, což zaručuje maximální uživatelský komfort a zároveň umožňuje kontrolovat spotřebu energií.

Bezpečnost našich nájemců je dále zajištěna systémem magnetických karet, který lze individuálně naprogramovat. Recepce a bezpečnostní služba budovy jsou v provozu 24 hodiny denně.

 
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Popisy a informace obsažené v jakékoliv části tohoto webu a jeho dokumentů, případně postoupené písemně nebo ústně, týkající se samotné budovy nebo její hodnoty, se nemají vykládat jako spolehlivá prohlášení nebo stanovení skutečností o budově. Fotografie a zobrazení jsou ilustrativní a nemusejí odpovídat skutečnosti. Veškeré rozměry nebo dálkové údaje jsou jen přibližné.

Zásady použití osobních údajů

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., IČO: 25667441, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

left Butterfly - interiéropen right
CS EN